Menu

‹ Nasiona i środki ochrony roślin

Nawozy - odżywki:

infolinia 500 054 255

Strech 1l INTERMAG

Nr 256806

Dostępność: Tak

Kategoria: Adiuwanty

35.99 zł

darmowa dostawa zamówień
zwrot bez tłumaczenia w ciągu 14 dni
zamów dziś, wysyłka w ciagu 24h
profesjonalne doradztwo

Opis produktu

                                          Strech 1L

STRECH
to adiuwant wzmacjający łuszczyny, strąki i kłosy w fazie dojrzałości zbiorczej. Przeznaczpny jest do ograniczania niekontrolowanego osypywania się nasion rzepaku i roslin strączkowych, a także do ograniczenia.


STRECH tworzy cienka, elastyczna powłokę na opryskanej powierzcni. Ta półprzepuszczalna powłoka umożliwia odparowanie wody z opryskanej powierzchni roslin i ogranicza przedostawanie się wilgoci do wnetrza. Dzięki temu ograniczone jest naprzemiennie nawilżanie i wysychanie łuszczyn i straków ,będące główną przyczyna ich otwierania sie i osypywania sie nasion.


STRECH
przeznaczony jest również do zapobiegania porastaniu ziaren zbóż w kłosach w warunkach wysokiej wilgotności wywyołanej opadami lub mgłami.
Zastosowany na kłosach zbóż zapobiega przedostawaniu sie wilgoci do wnetrza kłosa i w pełni dojrzałych ziaren, dzieki temu ogranicza aktywowanie enzymów inicjujących porasatnie.

Spodobają Ci się również

Ostatnio oglądane produkty

Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22
© Copyright - Sklep-rokicki.pl. Projekt: Projektowanie sklepów internetowych