Menu

infolinia 500 054 255

Środek do usuwania lodu i zamarzniętego śniegu LÓD-STOP

Nr

Dostępność: Tak

Kategoria: Towary do wstawienia

39.90 zł

darmowa dostawa zamówień
zwrot bez tłumaczenia w ciągu 14 dni
zamów dziś, wysyłka w ciagu 24h
profesjonalne doradztwo

Opis produktu

LÓD-STOP

Rozpuszcza lód i śnieg.

ZASTOSOWANIE:
- drogi
- chodniki
- pojazdy
- schody
- dachy
- rynny
 
LÓD-STOP
to środek do szybkiego i długotrwałego usuwania lodu i zamarzniętego śniegu zs dróg, chodników, pojazdów, schodów czy otwartych tarasów. Działa bezpiecznie na czyszczone powierzchnie. Zalecany również jako skuteczny środek do rozpuszczania zatorów lodowych w rynnach czy odladzania dachów.

WŁAŚCIWOŚCI 
 
LÓD-STOP  to rewelacyjny, super szybki środek do pozbycia się zamarzniętego śniegu i lodu, który nie niszczy czyszczonych powierzchni (bezpieczny dla betonu, kamienia naturalneg, kostki granitowej, asfaltu czy różnego typu prefabrykatów betonowych). Działa efektywnie do -40o C. Nie pozostawia na obuwiu i powierzchniach białego nalotu. Lód i śnieg nie mają szans, bowiem dzieki zastosowaniu produktu przez następne 60 godzin nie wystąpi ponownie oblodzenie podłoża. Również rozpuszcza błoto poślizgowe. Nie powoduje zatorów w rynnach, odpływach czy kanalizacji. Nie zawiera soli ani ani innych niebezpiecznych substancji aktywnych. Produkt jest nieszkodliwy dla roślin, zwierząt oraz jest bezpieczny dla środowiska. Biodegradalny, rozpuszczalny w wodzie. Środek jest neutralny względem wiekszości tworzyw sztucznych. W przypadku, gdy zastosowanie produktu ma nastąpić na uszkodzonej powierzchni lub nawierzchni zabezpieczonej specjalnymi powłokami ochronnymi zaleca się przed jego użyciem wykonać próbę w mało widocznym miejscu. Niepowoduje korozji metalu i nie niszczy karoserii samochodowych.

Spodobają Ci się również

Ostatnio oglądane produkty

Tagi

Bank 1 Bank 2 Bank 3 Bank 4 Bank 5 Bank 6 Bank 7 Bank 8 Bank 9 Bank 10 Bank 11 Bank 12 Bank 13 Bank 14 Bank 15 Bank 16 Bank 17 Bank 18 Bank 19 Bank 20 Bank 21 Bank 22
© Copyright - Sklep-rokicki.pl. Projekt: Projektowanie sklepów internetowych